Sesje z Maleństwem proponujemy w dwóch wariantach - sesję typowo noworodkową, pozycjonowaną lub sesję w ramionach najbliższych. Szczegóły znajdziecie poniżej.


KILKA SŁÓW O SESJACH


Sesja Maleństwa


Sesja Maleństwa jest wyjątkowa z kilku powodów - po pierwsze typowo noworodkową sesję należy wykonać zaraz po przyjściu na świat Maluszka, najlepiej do 14 dnia życia. Głównie dlatego, że czuje się jeszcze jak w brzuszku u mamy i ułożenie go w przesłodkiej pozycji jest dla niego bezpieczne. W tym czasie jest też największa szansa, że będzie spał, co przy sesji noworodkowej ma również istotne znaczenie. Po drugie - przebieg sesji zależy od Maleństwa oraz jego nastroju, od tego, czy szybko uśnie, czy trzeba będzie poświęcić na to trochę więcej czasu. Po trzecie - do sesji noworodkowej Maluszek pozuje jako golasek lub w specjalnym do tego typu sesji ubranku.


Sesja Rodzinna z Maleństwem


Sesja Rodzinna z Maleństwem jest alternatywą dla sesji typowo noworodkowej. Sesja ta charakteryzuje się stałą obecnością Rodziców / Rodzeństwa na zdjęciach. Przede wszystkim ujmowana jest bliskość, troska i miłość w ramionach Najbliższych. Na sesji wykonujemy także zdjęcia samego Maleństwa, jednak np. w dłoniach Rodziców. Nie pozycjonujemy Maluszka podczas tej sesji na kocykach i nie ma konieczności jego usypiania (z reguły Maluszek w ramionach Rodziców jest spokojny), chociaż i tak często śpi. Nie ma także konieczności, tak jak przy sesjach typowo noworodkowych, na wykonanie zdjęć do 14 dnia życia Maluszka. Sesję najlepiej wykonać dosyć szybko, póki Maleństwo jest faktycznie drobne, delikatne, ale nie ma żadnych innych wytycznych w tej kwestii. Maluszek pozuje w tego typu sesji jako golasek lub z delikatnym dodatkiem typu opaseczka dla dziewczynki.


ILE CZASU TRWA SESJA


Sesja może trwać nawet do 5 godzin, głównie z racji tego, że każdy Maluszek jest inny i ma różne potrzeby.  

Sesja trwa do 3 godzin.


EFEKT SESJI


Praca nad zdjęciami zajmuje nam zazwyczaj od 2-3 tygodni, ale może się czasem zdarzyć, że ten czas wydłuży się do 4 tygodni. Zależy to intensywności naszej pracy w danym okresie.

Po czasie oczekiwania na zdjęcia, otrzymujecie od nas link do strony na hasło, gdzie będą miniatury zdjęć do wglądu i wyboru Waszych ulubionych ujęć spośród kilku więcej. W cenie otrzymujecie 20 zdjęć w wersji cyfrowej nagranych na pendrive w dużej rozdzielczości oraz wszystkie wybrane w formie odbitek w formacie 15x23 na papierze jedwabistym (jeśli zależy Wam na innym papierze - macie lub błysku, prosimy o dodatkową informację przy wyborze swoich ujęć). Gdyby jakieś inne, dodatkowe ujęcia szczególnie przypadly Wam do gustu, wtedy oczywiście istnieje możliwość ich dokupienia w cenie 20 zł/szt.
Po wybraniu zdjęć potrzebujemy jeszcze około tygodnia na przygotowanie ich do przekazania - wydrukowanie odbitek i nagranie na pendrive. Jak wszystko będzie gotowe, poinformujemy Was o tym mailowo.

Praca nad zdjęciami zajmuje nam zazwyczaj od 2-3 tygodni, ale może się czasem zdarzyć, że ten czas wydłuży się do 4 tygodni. Zależy to intensywności naszej pracy w danym okresie.

Po czasie oczekiwania na zdjęcia, otrzymujecie od nas link do strony na hasło, gdzie będą miniatury zdjęć  z sesji do wglądu. Możecie wybrać 20 ulubionych ujęć lub zdecydować się na wszystkie. W zależności od wyboru - w cenie otrzymujecie albo 20 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive w dużej rozdzielczości oraz w formie odbitek w formacie 15x23 na papierze jedwabistym (jeśli zależy Wam na innym papierze - macie lub błysku, prosimy o dodatkową informację przy wyborze swoich ujęć) albo wszystkie ciekawe ujęcia w wersji cyfrowej na pendrive i 20 zdjęć w formie odbitek w formacie 15x23 na papierze jedwabistym.
Po wybraniu zdjęć potrzebujemy jeszcze około tygodnia na przygotowanie ich do przekazania - wydrukowanie odbitek i nagranie na pendrive. Jak wszystko będzie gotowe, poinformujemy o tym mailowo.


KOSZT SESJI


Sesja noworodkowa to koszt 600 zł za 20 zdjęć.

Sesja Rodzinna z Maleństwem to koszt 500 zł za 20 zdjęć lub 600 zł za wszystkie ciekawe ujęcia.


INFORMACJE DODATKOWE


Na koniec sesji polecamy zawsze wykonać kilka zdjęć Maleństwa z Rodzicami czy z Rodzeństwem. Jest to oczywiście opcjonalne, natomiast te wspólne momenty nacechowane są troską i miłością, dlatego zdecydowanie polecamy kilka ujęć tego typu. Do sesji nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Chyba najważniejsze to spokojna atmosfera :)


Chętnie poczęstujemy herbatą, jednak w przypadku dłuższych sesji polecamy zabranie ze sobą przekąski :)


Dbamy o higienę i bezpieczeństwo naszych najmłodszych modeli, dlatego wszystkie ubranka i kocyki po każdej sesji pierzemy w hipoalergicznym płynie. 


Na miejscu dysponujemy przewijakiem dla Maleństwa oraz miejscem do jego nakarmienia.


Warto pomyśleć o odpowiednim ubiorze - należy pamiętać, że będzie to pamiątka na zawsze, dlatego warto wybrać uniwersalne ubrania, bez wzorów, napisów czy krzyczących kolorów.


Chętnie poczęstujemy Was herbatą, jednak w przypadku dłuższych sesji polecamy zabranie ze sobą przekąski :)


Na miejscu dysponujemy przewijakiem dla Maleństwa oraz miejscem do jego nakarmienia.
Napisz do nas!

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie. Niepoprawny adres e-mail, może wkradł się błąd?
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Dziękujemy za wiadomość! Odpowiemy na nią w możliwie najkrótszym czasie.
Coś poszło nie tak :( Spróbuj jeszcze raz.