Kilka słów o sesjach


Sesja rodzinna

to zatrzymanie w kadrze wszystkiego o Was. Na co dzień zwykle nie mamy czasu pomyśleć o fotografii codzienności, tego, jak dobrze jest być razem, wspólnie spędzać czas i wspaniale się przy tym bawić. Sesja rodzinna właśnie to wszystko zawiera - radość i bliskość Was wszystkich razem. Sesja ta cudownie wypada w Waszym zaciszu domowym, gdzie doskonale się czujecie, a każde miejsce opowiada dodatkowo Waszą historię.


Sesja ciążowa

to oczywiście sesja rodzinna w oczekiwaniu na Maleństwo :) Najlepiej jest ją wykonać w ósmym/dziewiątym miesiącu ciąży, gdy brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony. Na sesję możemy umówić się w plenerze, w naszym studiu lub w Waszym domu. Fotografia ciążowa może mieć charakter naturalny - w Waszym ubraniu i w Waszym stylu, może być stylizowana - z suknią, wiankiem lub z innymi dodatkami, a może być także delikatna, trochę sensualna, tajemnicza.


Sesja narzeczeńska

w naszym odczuciu to zatrzymanie w kadrze wszystkich ciepłych i fajnych momentów, podczas naszego wspólnego spotkania. To Wasze gesty, spojrzenia, uśmiechy i wszystko, co dla Was bliskie - Wasz pies, ulubiona kawiarnia czy park - są dla nas najważniejsze, gdy naciskamy spust migawki. Staramy się pokazać Wasze uczucie w sposób naturalny i swobodny. Możemy zaaranżować Waszą wymarzoną scenerię lub wspólnie wymyśleć coś szalonego :)


Sesja portretowa

to indywidualna sesja z fotografem, podczas której staramy się uchwycić piękno i niepowtarzalność danej osoby. Wyjątkowość każdego z nas sprawia, że każda sesja jest inna i ma swój niepowtarzalny charakter. Sesje portretowe wykonujemy w naszym studiu, plenerze lub w innym ustalonym miejscu.


Koszt sesji


Każdą z wyżej opisanych sesji proponujemy w dwóch opcjach do wyboru:

w cenie 450 zł - 20 zdjęć nagranych na pendrive w wysokiej rozdzielczości oraz wydrukowanych w formacie 15x23 na papierze jedwabistym

w cenie 550 zł - wszystkie ciekawe ujęcia z sesji nagrane na pendrive w wysokiej rozdzielczości oraz 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15x23 na papierze jedwabistym

Cena zawiera dojazd na miejsce zdjęć w plenerze do 30 km w jedną stronę od miejsca naszego studia. Ewentualne dodatkowe koszty związane z dojazdem w dalsze miejsce ustalane są indywidualnie.


Informacje dodatkowe


Każda z wyżej opisanych sesji trwa od dwóch do trzech godzin.

Po sesji praca nad zdjęciami zajmuje nam zazwyczaj od 2-3 tygodni, ale może się czasem zdarzyć, że ten czas wydłuży się do 4 tygodni. Zależy to od intensywności naszej pracy w danym okresie. Po czasie oczekiwania na zdjęcia, otrzymujecie od nas link do strony na hasło, gdzie będą znajdowały się miniatury zdjęć do wglądu i w przypadku opcji 20 zdjęć - wyboru Waszych ulubionych ujęć spośród kilku więcej. Jeśli zależy Wam na innym papierze niż papier jedwabisty - macie lub błysku, prosimy o dodatkową informację przy wyborze ujęć do druku.
Po wybraniu zdjęć potrzebujemy jeszcze około tygodnia na przygotowanie ich do przekazania - wydrukowanie odbitek i nagranie na pendrive. Jak wszystko będzie gotowe, poinformujemy Was o tym mailowo.Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie. Niepoprawny adres e-mail, może wkradł się błąd?
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Wszystkie pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Prosimy o uzupełnienie.
Dziękujemy za wiadomość! Odpowiemy na nią w możliwie najkrótszym czasie.
Coś poszło nie tak :( Spróbuj jeszcze raz.