SESJA BEAUTY | MAGNOLIE

Dokładnie taką sesję miałam w głowie już od dłuższego czasu - bardzo kobiecą w stylu beauty, z magnoliami w tle. Niestety, nieczęsto otrzymuję telefon z zapytaniem o dokładnie taką sesję, w dodatku w okresie kwitnienia magnolii...

Jakiś czas temu zorganizowałyśmy wraz z Karolina Leśniewska makeup mały konkurs.  Wygrała go Sylwia, której sesja w magnoliach również bardzo przypadła do gustu :) I tak oto spełniło się jedno z moich fotograficznych marzeń!

W sesji jestem zakochana! Sylwia to urodzona fotomodelka, świetnie odnajduje się przed obiektywem! Karolina Leśniewska makeup subtelnie i naturalnie podkreśliła piekną urodę Sylwii, dzięki czemu jest moc!  Zresztą, zerknijcie sami!I wiecie co, zdradzę Wam kilka ciekawostek związanych z tą sesją ;) Po pierwsze - w dniu, w którym spotkałyśmy się na sesji, magnolie już prawie przekwitły! Byłyśmy umówione na sesję kilka dni wcześniej, niestety niespodziewane okoliczności zmusiły nas do przełożenia jej na inny termin. Z magnolii tego dnia pozostały naprawdę nieliczne kwiaty. A po drugie - sesję zrealizowałyśmy w jakieś 30-40 minut, bo dzień był wyjątkowo pochmurny i nawet przez chwilę kropiło :) Zdecydowanym plusem tej pogody było mniej spacerowiczów, co usprawniło moją pracę w photoshopie :)


Dziękuję dziewczyny za super współpracę - Sylwia! Karolina Leśniewska makeup! To była czysta przyjemność!