Magiczne sesje świąteczne!!!

W tym roku znowu mamy przyjemność zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju mini SESJE ŚWIĄTECZNE, podczas których poczujemy już magię świąt i wspólnie spędzimy radosne chwile Jest to jedyny w swoim rodzaju czas, dzięki któremu możecie mieć wyjątkowe zdjęcia swoich Pociech i zatrzymać w kadrze ich dziecięcą radość :) Poniżej podajemy wszystkie szczegóły:

 

 Termin  

7-8 listopada (sb-ndz) w godz. 9.00-16.00

14-15 listopada (sb-ndz) w godz. 9.00-16.00

 

 Miejsce 

Sesje odbywać się będą w Mysiadle k/Warszawy. Dokładny adres podamy wszystkim zapisanym na sesję w indywidualnej korespondencji.

 

 Czas trwania 

Zapisy prowadzimy w godzinnych odstępach czasowych, jednak na spotkanie przewidujemy max. 45 minut, ze względu na przewietrzenie pomieszczenia i dezynfekcję. Prosimy w związku z tym o punktualność.

 

 Cena sesji 

Koszt sesji wynosi 300 zł za 8 zdjęć w formie odbitek w formacie 15x23 oraz w wersji cyfrowej - zdjęcia będą udostępnione do pobrania za pośrednictwem linka. Zdjęcia będą do indywidualnego wyboru spośród kilkunastu ujęć więcej. Istnieje możliwość dokupienia zdjęć w cenie 25 zł/szt. Będzie też możliwość dokupienia kalendarzy 40 zł/szt. oraz fotoobrazów (cena zależna od rozmiaru obrazu).

 

 Sceneria, wystrój 

Oczywiście zapewniamy świąteczną aranżację oraz wyjątkowy klimat. Jesteśmy w trakcie zakupu różnych artykułów. Chcemy zachować neutralną stylizację, żeby pasowała do Waszych kreacji. Będą biele, beże, szarości, może trochę złota Ma być jasno i przytulnie.

 

 Zapisy 

Zapisy przyjmujemy tutaj, mailem - kontakt@pracowniafotografii.eu oraz tel. 602 851 028 (Magda) Ilość miejsc jest niestety ograniczona. Ufamy Wam i nie pobieramy żadnych zaliczek na sesję. Do tej pory nigdy nas nie zawiedliście i wierzymy, że ta dobra energia z nami zostanie. Oczywiście zrozumiemy, jeśli zrezygnujecie z sesji w ostatniej chwili w związku z chorobą. Są sytuacje, na które nie mamy wpływu.

 

 Covid 

Z uwagi na wyjątkową sytuację, która niestety ma miejsce, gwarantujemy noszenie maseczek z naszej strony przez cały czas naszego spotkania, dezynfekcję miejsca sesji w miarę możliwości oraz przewietrzenie pomieszczenia po każdej sesji. Zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk, prosimy także o umycie rąk przed sesją oraz noszenie maseczek, jeśli nie stoicie przed obiektywem. Dbajmy o siebie nawzajem. Jeszcze będzie pięknie! :)

 

 Poczęstunek 

I tu mam do Was pytanie Kochani! Poczęstunek będzie jak zawsze, ale co wolicie - sernik malinowy czy pomarańczową bezę? Zrobię na zamówienie przeważającej ilości głosów :)

 


W tym roku taż na pewno będzie wyjątkowo! ZAPRASZAMY!!!


Prosimy o kontakt w celu umówienia terminu sesji :) Prosimy też o podanie nr tel. - zadzwonimy, żeby porozmawiać o wszystkich szczegółach.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie. Dziękujemy!
Twoja wiadomość nie została wysłana