Mini sesje świąteczne 

Tak jak w zeszłym roku, z przyjemnością zapraszamy Was na mini sesje świąteczne! Bardzo lubimy ten czas, atmosferę, przygotowania, a potem efekty wspólnie spędzonego czasu :) Dlatego zapraszamy Was serdecznie nie tylko na sesję, także na pyszne ciasto i zimową herbatę! :) Sesje dedykowane są dzieciom, ale wspólne, rodzinne ujęcia też uwielbiamy :)

Poniżej podajemy wszystkie szczegóły:
Kiedy: 11-12 i 18-19 listopada 2017
Miejsce sesji: nasze studio - Pracownia Fotografii, Józefosław k. Warszawy
Czas trwania sesji: do 45 minut
Koszt sesji: 250 zł
W efekcie:  7 zdjęć udostępnionych w wersji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości oraz w formie odbitek w formacie 15x23 na papierze jedwabistym

Zdjęcia będziecie mogli wybrać spośród kilku ujęc więcej, które udostępnimy Wam w dedykowanej galerii na hasło. Jeśli spodoba Wam się więcej zdjęć, będziecie mogli je dokupić w cenie 20 zł/szt.

Ponadto każdy kto zapisze się na sesję i udostępni nasz filmik na naszym profilu na fb https://www.facebook.com/pracowniafotografii.eu/ lub zaprosi przyjaciół, którzy także wezmą udział w sesji, otrzyma w prezencie kalendarz z wybranym zdjęciem o wartości 50 zł (wym. kalendarza 30x60 cm, strony do wyrywania co miesiąc) :)

Zapisy: przez formularz znajdujący się poniżej, mailem - kontakt@pracowniafotografii.eu lub tel. 602 851 028

Do zobaczenia na sesjach! Nie możemy się już doczekać! :)

To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana